Oferta


Język włoski nie ma dla mnie tajemnic!
Język włoski nie ma dla mnie tajemnic!

TŁUMACZENIA PISEMNE

Tłumaczenia wykonywane są terminowo, z wielką starannością i dbalością o detale. Zachowany zostaje oryginalny format pliku i układ tekstu. Pliki są konwertowane,  np. graficzne na tekstowe. W sytuacjach nietypowych uzgadniam możliwości wykonania i wycenę z Klientem. Współpracuję z wieloma biurami tłumaczeń z całej Polski. Strona rozliczeniowa wynosi 1600 znaków ze spacjami. Szczegóły znajdziecie Państwo w dziale "Cennik". 

 

PROMOCJA!

 

Przy zamówieniach powyżej 10 stron, pierwsze 3 strony w cenie 11 zł netto/1600 znaków, przy 5- 10 stronach- 2 strony w cenie 11 zł, a przy 3-5 stronach- pierwsza strona za jedyne 11zł, przy zleceniach do 3 stron rabat 15%. Okazja!

 

TŁUMACZENIA USTNE

Oferuję dwa rodzaje tłumaczeń ustnych:

Tłumaczenia konsekutywne - osoba mówiąca robi przerwy w mówieniu i daje tłumaczowi wskazówki odnośnie przekładu. Forma taka najczęściej wykorzystywana jest podczas szkoleń, rozmów handlowych, itd.

Tłumaczenia symultaniczne - przekład występuje równocześnie z wypowiedzią osoby mówiącej. Formę tę wykorzystuje się najczęściej w sytuacjach, kiedy w spotkaniu udział bierze wielu uczestników.

PROWADZENIE WŁOSKIEJ  KORESPONDENCJI HANDLOWEJ DLA FIRM

Podejmę się także prowadzenia włoskiej korespondencji handlowej

i negocjacji z włoskimi kontrahentami, wykonywania rozmów telefonicznych czy wszelkich wirtualnych kontaktów ze stroną włoską. Posiadam duże doświadczenie w zakresie współpracy z włoskimi firmami.

Oferuję również pomoc gościom targowym czy osobom wizytującym z Włoch.

Istnieje możliwość tłumaczeń wyjazdowych.

TŁUMACZENIA STRON WWW (W KODZIE ŹRÓDŁOWYM)

Tłumaczenia materiału tekstowego strony WWW bezpośrednio w kodzie źródłowym pliku HTML, XHTML, PHP. W ten sposób tłumaczę całe serwisy WWW. Możliwe jest również wykonanie tłumaczenia witryny internetowej w pliku tekstowym.

 

Wystawiam umowy o dzieło z rachunkiem. Przy większych zleceniach możliwa negocjacja stawek. Moja dewiza to PROFESJONALIZM ( załączyłem rekomendacje, które mogę przesłać do wglądu).

NAUKA JĘZYKA WŁOSKIEGO

Prowadzę ponadto naukę języka włoskiego na wszystkich poziomach, także przez SKYPE.

Wykorzystuję niebanalne metody, które sprawią, że Państwa nauka stanie się przyjemnością.

Cena lekcji indywidualnych to 50 PLN za 60 minut. Zapewniam przy tym  interesujące              

materiały uzupełniające. Możliwy dojazd do ucznia w Poznaniu i jego bliższych okolicach.

 

Zapraszam!

 

 

kontakt: gregital@poczta.onet.pl